יום ראשון, 10 בינואר 2010

התמכרתי ל- Modern Warefare 2

לפי משפחת סמפסון, השלב הראשון בהחלמה בתהליך גמילה מהתמכרויות הוא ההודאה בכך שיש לך בעיה!
ובכן, יש לי בעיה. אפילו אחת חמורה! כמו כולם, גם אני חשבתי שלי זה לא יקרה. אני?!, חובב משחקי Real Time Strategy לא יפול שדוד לרגליו של משחק FPS ילדותי מבוסס רפלקסי שיגור רימונים והצלבת כוונות
GeneralsTankRush, iw4mp2009-12-0316-51-54-63.

כל הקונספציה הזו התמוטטה כשפגשתי את (Modern Warefare 2 (MW2. זה מתחיל עם מצב ה- single player המעולה שמקנה לך תחושה שאתה הכוכב הראשי בסרט פעולה עמוס אקשן מטורף עם עלילת מתח סבוכת תפניות מפתיעות וסכינים בגב, כזו שלא הייתה מביישת סרט פעולה הוליוודי מן השורה.

אחרי שסיימתי את מוד ה- single player כמה פעמים, רמות התאבון שלי רק הלכו וגדלו ורציתי לחוות מולטיפלייר, שילמתי 60$ דרך שירות steam, ותוך 3 שעות המשחק היה מותקן אצלי.
המולטיפלייר היה כל מה שציפיתי, אקשן מטורף, הרבה שחקנים וכמובן אתגר מסוג חדש לחלוטין. הייתי קצת המום מכך שכמה בני 14 טחנו אותי עד דק בעשרת המשחקים הראשונים שלי. רק אז הבנתי ש"מצויין נגד המחשב" שווה אפס נגד מוחות אנושיים. מאז כמובן שחקתי המון, אני במגמת שיפור וכרגע מסיים משחקים במקום טוב באמצע.

לגבי הבעיית ההתמכרות, החלטתי שאני לא משחק אחרי חצות, אחרת זה עוד משחק, ועוד משחק, ואני מוצא את עצמי עפוץ בשעה שבע בבוקר, והלך עוד יום חופש ספונטני.

טוב, תקנו, תתקינו, וחפשו אותי שם תחת הניק: TarneGol  -  המטול לכיוונכם, מכוון בליסטית,  מתקן לכיוון הרוח, פלאאאקק שוגר, ...., בום אתם מתים!

3 תגובות:

 1. [...] רציונלי במקרה מחשבים, כלכלה, המין האנושי, חוכמויות, טיפשויות, נטול רגשנות + קריזות חולפות. « התמכרתי ל- Modern Warefare 2 [...]

  השבמחק
 2. כתוב היטב אבל בשביל להפסיק להיות נוב אתה חייב להפטר מהמטול....

  השבמחק
 3. כמובן שנפטרתי :)
  הפוסט כבר ישן נושן.
  אמנם אני חוטא בשימוש בG18 אקימבו. אבל לפחות זה מביא אותי להיות מקום ראשון\שני ברוב הפעמים :)

  השבמחק